Підсумкове свято спорту

 

16 травня 2012 року у глядацькій залі Центру культури та дозвілля відбулося підсумкове спортивне свято.  На урочистому вечорі за участю викладачів, студентів і почесних гостей підвели підсумки Універсіади Львівщини та Спартакіади Університету, нагородили спортсменів нашої alma mater. Також було відзначено найкращі факультети та викладачів, які доклалися до виховання студентів-спортсменів.

Із вступним словом виступила завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Романа Сіренко, яка привітала всіх присутніх і наголосила на важливості спортивних досягнень для Університету. «Вашими здобутками на обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях пишаються не лише ваші наставники, а й вся кафедра і весь Університет», – звернулась до молодих спортсменів  Романа Романівна.

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський від імені Ректора Університету подякував спортсменам за вагомі здобутки: «Дякую, за ваші спортивні досягнення і за те, що ви прославляєте горде ім’я  Львівського національного університету імені Івана Франка в Україні й у світі».

Після урочистих слів було оголошено призерів Спартакіади Університету, яка відбувалася серед 15-ти видів спорту. Команди факультетів змагались у двох підгрупах. Перемоги у змаганнях вибороли економічний факультет (І підгрупа) та Правничий коледж (ІІ підгрупа). Найкращими викладачами, відповідальними за спортивно-масову роботу на факультетах, стали Надія Стрепко, Араз Туваков, Галина Кроншталь, Ігор Кукурудзяк, Наталя Стефанишин.

За підсумками минулорічної Універсіади серед вищих навчальних закладів Львівщини наш Університет виборов четверту сходинку. Найкращих спортсменів – студентів ЛНУ ім. Івана Франка нагородили грамотами Управління з питань фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у Львівській області.

Найкращим тренером року з індивідуальних видів спорту визнали старшого викладача, майстра спорту Араза Тувакова. Найкращим наставником у командних видах спорту став тренер чоловічої збірної команди Університету з міні-футболу Михайло Цибульський. Також грамотами Управління з питань фізичної культури і спорту нагородили викладачів кафедри за їхню виховну, тренерську та спортивну діяльність.

Окрім офіційних привітань і урочистих нагороджень, насиченою була культурно-презентаційна частина спортивного свята. Зокрема, студенти підготували музичні, пісенні й танцювальні номери, а також продемонстрували свою майстерність і вихованці секцій рукопашу-гопака та гирьового спорту.  

Прес-центр

Фото Юлії Гриценко

Фотогалерея