Студентський театр англійської філології на XII Міжнародному фестивалі (Ювеналіях) студентської культури і науки у Кросно

Студентський театр відділення англійської філології факультету іноземних мов взяв участь у XII Міжнародному фестивалі (Ювеналіях) студентської культури і науки, який відбувався 11–14 травня 2011 року в місті Кросно (Польща). Окрім студентів польських вищих навчальних закладів, учасниками фестивалю були студенти з України, Росії, Угорщини, Словаччини та США. Гості та учасники свята, а також студенти міжнародної освітньої програми Еразмус, які навчаються у Державній вищі й професійній школі міста Кросно, мали змогу ознайомитися з особливостями культури різних країн, відвідали концерти та екскурсії.

Студенти нашого Університету вразили чудовою акторською грою у виставі за п’єсою Джорджа Бернарда Шоу «Пігмаліон». Студенти також представляли Університет на науковому ярмарку.

Українські студенти перебували у Польщі на запрошення Державної вищої професійної школи у Кросно. Співпраця факультету іноземних мов із цим навчальним закладом розпочалася декілька років тому.

Довідка. Студентський англомовний театр створено у жовтні 2010 року при кафедрі англійської філології. Керівник колективу – молодий викладач кафедри Ольга Війтів. Прем’єра вистави «Пігмаліон» відбулася 5 квітня 2011 року у студентському клубі Університету для учасників Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, яку проводив факультет іноземних мов.