«Студентська фотомить»

Завжди кожного із нас огортає дивний настрій творчого пошуку. Цей пошук реалізовується по різному. Хтось пише поезію чи прозу, а хтось творить музику або виводить пензлем чарівні контури зовнішнього та внутрішнього світу.

Ми ж пропонуємо Вашій увазі фотохудожні проби студентів факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, в яких поєдналися вічні теми майбутнього і минулого, вічного і доброго, краси і молодості, знання та відпочинку – всього того, без чого студентське життя не було би таким привабливим і неспокійним. Саме такою і є «Студентська фотомить», в якій можуть взяти участь студенти та викладачі Університету.

З 15 до 30 березня 2010 р. можна не тільки оглядати та милуватися світлинами молодих фотоаматорів із факультету журналістики, а й проголосувати за найкращі фотороботи в інтерактивному режимі в чотирьох номінаціях, а саме: «Художнє фото», «Репортажний знімок», «Портрет», «Фотоетюд».

Умови інтерактивного голосування: свій голос можна надсилати на е-mail: studmerydianfoto@gmail.com (у повідомленні обовязково вказати назви світлин, що Вам сподобалися у чотирьох номінаціях). Найкращі фото, котрі відзначать глядачі після голосування (триватиме до 30.03.2010), будуть надруковані в газеті «Каменяр», а їхні автори матимуть змогу брати участь у молодіжних фотопленерах.

Організатори фотовиставки: Музей історії Університету, факультет журналістики (доцент кафедри української преси заслужений працівник культури України, Мирослав Максимович), Студентська інформаційна мережа газети «Каменяр» (Олександр Лавринович).

 

Відгуки та пропозиції можна надсилати на електронну пошту

studmerydianfoto@gmail.com

(із поміткою в темі повідомлення – «відгуки та пропозиції»)

Фото Олександра Лавриновича