Кращих студентів Університету нагороджено грамотами

 

11 жовтня академічна спільнота відзначатиме День Львівського національного університету імені Івана Франка. Саме з нагоди цього свята виконуючий обов’язки ректора професор В.С. Височанський 8 жовтня в актовій залі Університету нагородив грамотами понад сто студентів за відмінне навчання, успіхи у студентській науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету, а також за високі спортивні досягнення. На врученні були присутні проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур, проректор з науково-педагогічної роботи, соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, голова студентського профкому Михайло Мураль, голова студентського уряду Уляна Корнацька.

У своєму вітальному слові В.С. Височанський привітав студентську спільноту з Днем Університету і закликав до подальшої доброї праці та успішного навчання. Також виконуючий обов’язки ректора зачитав Указ Президента України «Про відзначення 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка» від 3 жовтня 2008 року.

Під час нагородження грамотами кожному зі студентів В.С. Височанський висловлював свої щирі побажання.

Голова студентського профкому Михайло Мураль від імені студентів привітав виконуючого обов’язки ректора з Днем Франкового Університету та висловив вдячність Василеві Степановичу за розуміння, підтримку та працю, вкладену у розвиток Університету.

 

Оксана Гоцур

Фото Олександра Лавриновича