Покладання квітів до Меморіалу Українських Січових Стрільців

 

31 жовтня студенти Львівського національного університету імені Івана Франка з нагоди святкування 90-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки здійснили урочисту пішу ходу до Янівського цвинтаря і поклали квіти до Меморіалу Українських Січових Стрільців.

У пішій ході взяв участь в.о. ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Височанський, проректори Звенислава Мамчур і Мар’ян Лозинський, члени президії Профкому викладачів та співробітників та численна академічна спільнота Університету. Окрім студентів нашого Університету в урочистій ході взяли участь студенти інших вищих навчальних закладів Львова.

Понад дві тисячі студентів помолилися за душі померлих борців за волю України на поминальній панахиді та запалили свічки і лампадки на могилах Українських Січових Стрільців та воїнів Української Галицької Армії.

Після поминальної панахиди виступили професор кафедри історичного краєзнавства Віктор Голубко та поетеса, громадська діячка Ірина Калинець.

Оксана Гоцур

Фото Олександра Лавриновича